Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Айтішніки з Рівного відкрили ферму равликів (ФОТО) ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
06-06-2019  16:45
Айтішніки з Рівного відкрили ферму равликів (ФОТО)

У Понеблі Рівненського району група компаній «Реноме», яка працює в IT та будівництві, з минулого року вирощує равликів. Зараз цей бізнес починає розвиватися у нашій області. Багатих на білок молюсків з Рівненщини експортують за кордон.

Прес-секретар обласного управління освіти і науки Олеся Стеліга побувала на фермі у Привільненській ОТГ та поділилися своїми фото звідти у Фейсбук.

“Це справжній європейський делікатес! До того ж афродизіак та найдієтичніший продукт” – зазначає вона у своєму дописі.

Генеральна директорка групи компаній «Реноме» Надія Гладкевич розповідає, як з’явилася екоферма:

“Рибгосп з’явився давно і це була емоційна покупка чоловіків-власників «Реноме», які любили риболовлю. Ми купували готову компанію, але у дуже занедбаному стані. Згодом вивели рибгосп на нормальний стан, проте останніми роками ставкову рибу з ринку все більше витісняє морська, яка менше хворіє, яку краще зберігати та легше переробляти.

Оскільки потреба у ставковій рибі меншає, ми почали думати, чим би додатковим можна було завантажити працівників рибгоспу. Тому торік з’явилася ідея ферми равликів, тим паче, що «Реноме» проповідує екологічні цінності.

В Україні немає культури споживання багатих на білок равликів, тому поки що ми орієнтуємося на закордонний ринок. Равликові ферми – дуже непростий бізнес. Сказати точно, що ми і надалі ним будемо займатися, не можу. Прибутків поки цей бізнес не приніс, але нас хвалять експерти”.

На фото – Олеся СтелігаКоментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


15C°
2м/с