Алла Мазур повідомила про виявлену в неї тяжку хворобу | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
13-11-2019  11:23
Алла Мазур повідомила про виявлену в неї тяжку хворобу
Джерело: ТСН

У телеведучої виявили злоякісну пухлину.

Телеведуча ТСН. Тижня на телеканалі “1+1” Алла Мазур повідомила про свою тяжку хворобу.

У мене виявили злоякісну пухлину. Вони, виявляється, є безсимптомні. І я – починаю боротися, – написала ведуча у Facebook.

Алла Мазур зазначила, що спочатку не хотіла розповідати публічно про свою хворобу.

Піймала себе на бажанні закритися в собі і певний час так робила. Але згодом зрозуміла: не можна боятися. Ми мусимо змінити ставлення до онкохвороб у суспільстві. Навчитися говорити про них – відкрито і спокійно. І з рівня трагедії – переводити на рівень проблеми. Яку – можна вирішити. Бо це, звісно, не нежить. Але давно не вирок. Медицина навчилася справлятися з цим – в багатьох випадках. Головне – виявити вчасно. Тому – вирішила розказати вам, – написала телеведуча.

Вона каже, що вчасно виявила хворобу.

Вдячна собі, що таки знайшла час для огляду. Вдячна українським лікарям, які вчасно відправили на біопсію: виконавши міжнародний протокол. Вдячна за допомогу моїй родині, моїм друзям, моїм колегам з ТСН, готовим підставити плече у важку хвилину. Сподіваюсь на делікатність колег з інших видань. І розказую, щоб надихнути кожну українську жінку – особливо після 45-ти – проходити профілактичний огляд хоча б раз в рік. І зробити це – невідкладно. Ставитись до себе уважно. Знаходити час – і перевірятись. Бажано – кількома способами. І навіть в кількох установах. Тоді шанси на здорове життя значно зростають, – наголошує телеведуча. 

Алла Мазур додала, що “це всі подробиці, які вважаю доречним повідомити зараз. Боротьба почалася, і я вже відчула: шлях не буде легким. Але я планую працювати далі, не випадати з життя. І вірю, що наступний пост на цю тему – нехай і через певний час – буде про перемогу. Тоді і розповім все докладніше. Якщо у вас з’явиться бажання допомогти – прошу підтримати маленьких підопічних фонду “Таблеточки”. Онкохворих діток, які завжди потребують найбільшої нашої уваги”. https://tabletochki.org/dopomogty/


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
2C°
3м/с