32°

Андрощук сам звільнився з посади радника Муляренка після скандалу з журналісткою “Інтера” Інною Білецькою

Андрій Андрощук опублікував на своїй сторінці заяву про звільнення з посади радника голови РОДА. У поясненні він написав, що якщо обирати між можливістю вільно висловлювати свої думки та статусом радника голови облдержадміністрації, то він обирає перше.

“Я звик називати дурня дурнем, так було цього разу, і так буде надалі. Незважаючи на будь-яку політкоректність. Статус радника обмежує, дає підстави для “вмілих маніпуляторів” маніпулювати моїми словами аби безпідставно втягувати в “політичні ігри” очільника області, перекручувати факти і т.п. Саме тому я прийняв для себе абсолютно логічне рішення – написав заяву, що йду з посади радника голови Рівненської обласної державної адміністрації, на якій перебував абсолютно на громадських засадах. Що робитиму далі? Повертаюся до журналістики. У планах багато чого цікавого в цій сфері.”

Нагадаємо, раніше у нього виник конфлікт у Фейсбуці з журналісткою “Інтера” Інною Білецькою. Він звинуватив її в потуранні інтересам Кремля, коли журналістка написала про блокпост старателів на Поліссі. Після цього журналісти, навіть, зібрали підписи до голови РОДА з вимогою звільнити Андрощука за таку поведінку.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp