14°

АНОНС! Баскетбольні молодіжні команди Рівного прийматимуть гостей

В Спорткомплексі “НУВГП” (вул. Чорновола, 49а) 22 грудня відбудуться ігри молодіжних баскетбольних команд жіночої Вищої ліги і чоловічої Першої ліги. Відвідати матчі може кожен бажаючий, тому що вхід безкоштовний.

Баскетбольний день розпочинатиметься змаганням між чоловічими командами – протистояння відбуватиметься між БК “Рівне” – ОСДЮСШОР і “Ужгород УЖНУ ЗОДЮСШ”, який на разі знаходиться в топі чемпіонату першої ліги. Суперник уже одержав дев’ять перемог цього сезону і лише тричі зазнав поразки.

Важливо також, що за Ужгород на перших позиціях грають багато рівнян – Володимир Жартун, Михайло Стоноженко та Сергій Заєць.

У БК “Рівне”-ОСДЮСШОР поки що в арсеналі лише одна перемога із 12 проведених ігор. 

Що стосується жіночої команди, то їй у суперники дістався БК “Хмельницький” – обидві команди вперше беруть участь змаганнях цього рівня, проте рівнянки мають уже сім перемог, а учасниці команди із Хмельницького поки що посідають одне з останніх місць з нечисленними чотирма перемогами. Варто зазначити, що ці команди уже змагалися між собою, і обидві зустрічі закінчилися перемогами БК “Рівне”-ОСДЮСШОР на виїзді.