АНОНС! Баскетбольні молодіжні команди Рівного прийматимуть гостей ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
20-12-2018  16:57
АНОНС! Баскетбольні молодіжні команди Рівного прийматимуть гостей

В Спорткомплексі “НУВГП” (вул. Чорновола, 49а) 22 грудня відбудуться ігри молодіжних баскетбольних команд жіночої Вищої ліги і чоловічої Першої ліги. Відвідати матчі може кожен бажаючий, тому що вхід безкоштовний.

Баскетбольний день розпочинатиметься змаганням між чоловічими командами — протистояння відбуватиметься між БК “Рівне” – ОСДЮСШОР і “Ужгород УЖНУ ЗОДЮСШ”, який на разі знаходиться в топі чемпіонату першої ліги. Суперник уже одержав дев’ять перемог цього сезону і лише тричі зазнав поразки.

Важливо також, що за Ужгород на перших позиціях грають багато рівнян — Володимир Жартун, Михайло Стоноженко та Сергій Заєць.

У БК “Рівне”-ОСДЮСШОР поки що в арсеналі лише одна перемога із 12 проведених ігор. 

Що стосується жіночої команди, то їй у суперники дістався БК “Хмельницький” — обидві команди вперше беруть участь змаганнях цього рівня, проте рівнянки мають уже сім перемог, а учасниці команди із Хмельницького поки що посідають одне з останніх місць з нечисленними чотирма перемогами. Варто зазначити, що ці команди уже змагалися між собою, і обидві зустрічі закінчилися перемогами БК «Рівне»-ОСДЮСШОР на виїзді.

 [Heateor-SC]

Поділитися:

[ishare_buttons]

Читайте також:6C°
8м/с