АНОНС: післязавтра засідатиме бюджетна комісія (ПОРЯДОК ДЕННИЙ) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
06-08-2019  16:41
АНОНС: післязавтра засідатиме бюджетна комісія (ПОРЯДОК ДЕННИЙ)

Засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю відбудеться 8 серпня 2019 року о 12-00 год.,  410 каб. (вул. Соборна, 12-А) (Голова постійної комісії О. Карпяк).

Порядок денний засідання постійної комісії

з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю

 1. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Прозатвердження Програми розвитку велодозвілля в місті Рівному на 2019 – 2023 роки”  (С.Паладійчук, І. Ковалець)
 2. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про звіт про виконання бюджету міста Рівного за І півріччя2019року” (В. Шульга)
 3. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про зміни до бюджету міста Рівного на2019 рік” (В. Шульга)
 4. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання згоди на списання шляхом ліквідації майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Рівного”(В. Іськів)
 5. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Прозатвердження Програми розвитку Комунального підприємства “дитячий санаторно-оздоровчий комплекс “Електронік-Рівне” Рівненської міської ради на період до 2024 року”(В.Харковець)
 6. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про затвердження Положення про Управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради в новій редакції”(М. Кирея)
 7. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку міста Рівного на2015 – 2019 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 26.02.2015 №4904” (М. Кирея)
 8. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання згоди на передачу на баланс Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Дім № 26-Б” дахової котельні на вул. Богоявленській, 26-Б у м. Рівному”.(Я. Сахнюк)
 9. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання згоди на передачу на баланс Об’єднання співвласників гуртожитку “Фабрична-14” новозбудованих зовнішніх інженерних мереж електропостачання гуртожитку на вул. Фабричній, 14 у м.Рівному.(Я. Сахнюк)
 10. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання згоди на суборенду, спільне користування та на переміщення орендованого комунального майна”(Я. Сахнюк, О. Корчинський)
 11. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради від 22.09.2016№ 1577 “Про затвердження Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю в місті Рівному на 2016 -2020 роки” (О. Подкаура)
 12. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про затвердження Комплексної програми заходів з організації роботи громадських формувань з охорони громадського порядку та профілактики правопорушень у місті Рівному на2020 -2024 роки” (О. Подкаура, А. Маркевич)
 13. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення громадянці Прокопчук Г. А. у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Нижньодворецькій, 31-А (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна)”(С. Таргоній)
 14. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення громадяннину Павлюку М. І. у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Нижньодворецькій, 31-А (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна)”(С. Таргоній)
 15. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки у провулку Робітничому, 5 ТОВ “Компанія “Імідж Плюс” (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно)”(С. Таргоній)
 16. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Гетьмана Мазепи, 19 у власність шляхом продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)(С.Таргоній)
 17. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про проведення поділу земельної ділянки на вул. Князя Володимира”(С. Таргоній)
 18. Проповторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про  проведення поділу земельної ділянки на вул. Князя Володимира, 108” (С. Таргоній)
 19. Проповторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Теодозії Бриж, 14 ПП «Бертоза & К» (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно) (С. Таргоній)
 20. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Соборна, 260-Б власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Товариству з обмеженою відповідальністю “Багет”(Н. Поліщук)
 21. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Курчатова, 60 власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Товариству з обмеженою відповідальністю “РІВНЕТЕХСЕРВІС”(Н.  Поліщук)
 22. Проповторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Вінницька, 60 власнику розташованих на ній об’єктів нерухомого майна Товариству з обмеженою відповідальністю – фірмі “Дедал” (Н. Поліщук)
 23. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про приватизацію нежитлових приміщень за адресою м. Рівне, вул. Київська, 44”(Н. Поліщук)
 24. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про приватизацію нежитлових приміщень за адресою м. Рівне, вул. Набережна, 4”(Н. Поліщук)
 25. Різне
 • Про повторний перерозгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про розроблення детального плану території” (Київська)” (В. Мельник)
 • Про розгляд інформації на протокольне доручення від 05.03.2019 Протокол № 172 Я. Сахнюку щодо проекту рішення Рівненської міської ради “Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Комунальному підприємству – Рівненському міському тресту зеленого господарства земельної ділянки на вул. Петра Дорошенка, 7/1 (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна)”. (Я. Сахнюк, С. Таргоній)
 • Про розгляд інформації Я. Сахнюка по відремонтованих дитячих ігових майданчиках що стосуються проекту рішення“Про надання згоди на передачу дитячих ігрових майданчиків, встановлених на прибудинкових територіях житлових будинків у м. Рівному на утримання та обслуговування”. (Я. Сахнюк)
 • Про розгляд інформації С. Кушніра (лист УКБ від 31.07.2019 №01-19/451) щодо земельних ділянок, які перебувать в користуванні УКБ та щодо пайової участі у будівництві розвитку інфраструктури міста Рівного) (С. Кушнір)
 • Про розгляд інформації юридичного відділу апарату ради та виконавчого комітету та інформації Управління земельних відносин (лист від 05.08.2019 № 01-03/25) на протокольне доручення комісії, що стосується рішення Рівненської міської ради від 22.11.2018 № 5149 “Про поновлення підприємцю Зущенку В.П. договору оренди земельної ділянки на вул. Небесної сотні, 5” (листи додаються)
 • Про розгляд інформації Управління з питань надзвичайних ситуацій (лист від 30.07.2019 № 10-06/695) та Управління бюджету і фінансів (лист від 09.07.2019 №02-29/482) на протокольне доручення комісії, що стосується проекту рішення Рівненської міської ради “Про внесення зміни до бюджету міста Рівного на 2019 рік та виділення коштів із резервного фонду для утилізації непридатних пестицидів та агрохімікатів (отрутохімікати) у мікрорайонні «Тинне» в м. Рівному” (листи додаються)
 • Про розгляд інформації В. Германа (лист від 30.07.2019 № 01-11/1075) на протокольне доручення комісії, що стосуєтьсянанесення на геопортал спортивних майданчиків (лист додається)
 • Про розгляд інформації В. Вівсянника (лист від 30.07.2019 № 01-11/1077) на протокольне доручення комісії, що стосується ДТП.

Повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради


Читайте також: • Курси перукаря рівне
2C°
4м/с