26°

погода у Рівному

АНОНС: в Рівному відбудеться засідання Клубу «Активної Громади»

У вівторок, 12 лютого о 17:00, відбудеться чергове засідання Клубу «Активної Громади».

Захід проходитиме у приміщенні громадської організації «ЧАС-ДІЙ», за адресою м. Рівне, вул. Є. Коновальця 4

Всі охочі можуть взяти участь в обговоренні наступної теми: «Як би я подолав корупцію..» Під час засідання спілкуватимуться про президентські вибори, і обговорять найбільш цікаве питання – фінансування кандидатів. Також, говори тиметься про те, що найчастіше згадують учасники виборчих перегонів – корупцію, і учасникам запропонується поміркувати яким чином або методом її подолали б Ви? Під час засідання аналізуватимуть програми ТОП кандидатів у президенти України, і визначвть, чи піднімають вони питання корупції у своїх цільових документах. Обговорюватимуться, зокрема, такі питання як: які особливості цьогорічних президентських виборів? Звідки беруть кошти учасники виборів? 

Клуби «Активної Громади» у містах – недержавна організація, метою якої є сприяння обговоренню ідей щодо розвитку міст та їх впровадження. Взяти участь можуть депутати місцевих та обласних рад, помічники депутатів, громадські організації, експерти, активні громадяни, представники бізнесу та всі, хто хоче розвивати та реформувати своє місто. Організації прагнуть побудувати майданчик для комунікації між активними громадянами Рівного і представниками влади міста та області. Адже комунікація та взаємодія – завжди приносить користь і результати.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”.

Примітка. Клуби діють у межах проекту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується у 30-ти населених пунктах України. Даний проект впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Повідомляє прес–служба ГО «ВГО «Інститут «Республіка» у м. Рівне