9°

Армія РФ пропонує росіянам йти на війну в обмін на списання боргів — СБУ

У РФ чоловікам пропонують вбивати українців в обмін на списання боргів за комуналку. Про такий спосіб набору «добровольців» на війну в Україні розповів співробітникам СБУ черговий полонений з рф.

Йому, уродженцю Бєлгорода, наприкінці літа прийшла повістка з військкомату. «Мне предложили, так как у меня много долгов и задолженность по квартплате, предложили списание долгов в обмен на подписание контракта», – розповідає чоловік, як став стрільцем зс рф.

Каже, що їх, «новобранців», обіцяли тримати на кордоні з Україною. Натомість, за тиждень після підписання контракту, перекинули в зону бойових дій на Донецькому напрямку.

Під вогнем ЗСУ «добровольчий» підрозділ був вщент розбитий за тиждень. Ті ж, кому вдалося вціліти, вирішили добиратися пішки до російського кордону. Та після понад 3-х тижнів блукань його взяли в полон бійці Сил оборони України.

Не відомо, чи списали цьому добровольцю його борги. Але свою гру в рулетку зі смертю він таки виграв, бо вцілів, на відміну від більшості своїх «колег».

ПОВНЕ ВІДЕО ВІД СБУ ДИВИТИСЬ ТУТ.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp