"Авто Євро Сила" завляє, що це не вони блокували кордони | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
27-11-2018  16:50
“Авто Євро Сила” завляє, що це не вони блокували кордони

Офіційну заяву поширили серед ЗМІ ГО “Авто Євро Сила”.

Офіційно заявляємо, що “Авто-Євро-Сила” не організовувала і не організовує жодних мітингів на кордонах, під ВРУ та по іншим містам. Ні сьогодні, ні вчора, ні позавчора.

Звертаємося до ЗМІ: не вводьте в оману громадян України!!!

Те, що різні спільноти та організації, в тому числі Укравтодор дизінформують і людей і пресу, не є приводом сліпо поширювати неправду.

Просимо дотримуватись стандартів журналістики, беручи до уваги нашу офіційну позицію і заяви.

Разом з тим, в свою чергу, і ми отримуємо інформацію, що під виглядом “Авто-Євро-Сила” провокатори підбурюють людей їхати на кордони під ВР, АП, обл адміністрації.

Характерно, що конкретних вимог ці провокатори не озвучують і відповідальність на себе не беруть.

Офіційно заявляємо, що “Авто-Євро-Сила” працює виключно в правовому полі, для допомоги людям, які через помилки влади у впровадженні закону 8487. Як тим, які не можуть заїхати на територію України, так і тим, які бажають розмитнитися і не знають як це зробити.

Окрім цього, нашими юристами готується пакет допомоги тим, хто не має змоги розмитнитися, через відсутність грошей.

Просимо ЗМІ донести до наших громадян, що жоден осередок Авто Євро Сили не має ніякого відношення до стихійних акцій протесту, які наразі проходять на митних постах та по теріторії України.

Також повідомляємо, що найближчим часом ніяких акцій та мітингів від нашоії організації не плануються.

Наша громадська організація діє виключно в рамках закону. А всі наші минулотижневі акції були спрямовані лише на те, щоб попередити про наслідки необдуманого голосування за закон 8487 без ліквідації коефіцієнту віку.

Те, що звичайні громадяни вийшли протестувати – є результатом дій влади і є її цілковитою відповідальністтю.

Ми розуміємо гнів людей, але не долучаємося до стихійних акцій, оскільки вони жодним чином тепер не влинуть на впровадження закону.

На данний час, юридичний відділ АЄС готує пакет рекомендацій для всіх зацікавлених сторін, який допоможе як тим, хто хоче придбати та розмитнити авто, як тим, хто хоче тимчасово заїхати, так і тим, хто разом з нами боротися за ліквідацію акцизу на авто.

Для того, щоб ліквідувати акциз ми маємо стати спроможними привести до влади тих, хто це зробить. З цих причин, ми почали процес переговорів з іншими організаціями для створення Громадянської платформи “Сила Виборців”.

Саме вона буде боротись за те, щоб політики почали служити виборцям!

С повагою, керівництво АЄС.

Читайте тільки самі свіжі новини 24 сьогодні онлайн!


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
0C°
6м/с