2°

Рівненський “Верес” обіграв “Буковину”

Уже в дебюті по воротах пристрілювався Євген Морозенко – невдало. Але на 12-ій хвилині після падіння у боротьбі з захистом чернівчан Михайла Шестакова суддя зустрічі, киянин Роман Галіцин  вказав на 11-метрову позначку. І Юрій Соломка з цієї точки переграв екс-вересівця Романа Чопка – 1:0.

Пропущений гол дещо оживив дії «Буковини», яка створила кілька гострих подач і прострілів. Але гол знову забили рівняни – новачок команди Мар`ян Мисик гарматним пострілом спрямував у поперечину, звідки зрикошетив до Солдата і від Ігоря відскочив у ворота – 2: 0.

За великим рахунком гру було зроблено. Другий тайм рахунок не змінив. Набравши 16  очок, «Верес» сповна скористався поразкою у Хмельницькому житомирського «Полісся» і наздогнав  житомирян. Сусіди географічні «сусідствують» на 3-4 місцях.