6°

У Здолбунівському садочку відкрили ресурсну сенсорну кімнату

У закладі дошкільної освіти “Усмішка” у місті Здолбунів відкрили ресурсну сенсорну кімнату. Це стало можливим завдяки конкурсу міні-проєктів, який реалізується Рівненським обласним благодійним фондом “Наше Майбутнє”. Ініціативна група навчального закладу спільно з ГО “Жінки в Громаді” подали заявку на участь у конкурсі й стали переможцями, після чого успішно реалізували усе задумане.

Ресурсна кімната – це спеціально обладнаний освітній простір, спрямований на гармонійний емоційний, психічний та фізичний розвиток дітей з особливими освітніми потребами.

У кімнаті встановлено сучасне сенсорне світлове та ігрове обладнання, яке допоможе дітям з ООП розвивати свої сенсорні навички, моторику, увагу, пам’ять, творчі здібності та комунікативні навички.

На відкриття кімнати завітали представники благодійного фонду “Наше Майбутнє”. Вони відзначили важливість цього проєкту та висловили сподівання на подальшу співпрацю з закладом.

На відкриття кімнати завітали представники благодійного фонду – керівник проектів Олена Дітлашок та фасилітатор Наталія Фесовець.

“Такі проекти та ініціативи надихають та мотивують. Ми бачимо наскільки важлива справа, яку ви робите і цінуємо вашу турботу про дітей. Щиро сподіваємося, що наша співпраця триватиме й надалі”, – підсумувала зустріч Олена Дітлашок.

Проєкт «Підтримка ініціатив спільнот в Україні» впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я» за фінансової та технічної підтримки Шведської церкви, включаючи збір коштів та координацію благодійної організації Christian Aid.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp