20°

“Безпечне місто”: у Рівному продовжують встановлювати камери спостереження

На вулицях Рівного продовжують встановлювати камери відеоспостереження, які увійдуть в єдину систему “Безпечне місто”. Про це повідомив мер міста Олександр Третяк.

“Навіть у мирний час безпека наших жителів була на першому плані, тепер же, коли вже фактично пів року наша країна відстоює свою незалежність це питання набуло найвищого пріоритету. Тож попри воєнний стан продовжуємо реалізовувати програму зі встановлення камер”, – написав він на своїй сторінці.

Наприкінці грудня Рівне вже оснастили 66 камерами, зараз триває друга черга. Мова йде про 138 камер відеоспостереження. Саме зараз тривають роботи.

Уже встановлено додаткових 40 камер, проводяться пусконалагоджувальні роботи. Інші камери – на різних стадіях монтажу. Це як оглядові камери, так і з функціоналом розпізнавання державних номерних знаків.

“Якщо спершу ми ставили за мету закрити відеонаглядом в’їзди/виїзди з міста, стратегічні кільцеві розв’язки та перехрестя. Тепер же оснащуємо камерами центральну частину міста (Театральна площа), район Ювілейний, поворот до Епіцентру, вул. Біла, а також ряд інших вулиць”, – розповідає Олександр Третяк.

Інформація з камер відеоспостереження використовується працівниками правоохоронних органів та ЗСУ, особливо під час війни (робота груп ДРГ, корегувальників, мінування та інше), для попередження загрози нашій національній безпеці та оборони України з боку агресора. Також вони дозволяють моніторити ситуацію на дорогах громади та оперативно реагувати на аварії та ситуації, які можуть зашкодити здоров’ю та життю громадян, допомагають розкривати злочинів, пов’язаних із використанням транспортних засобів і не лише.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp