Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Бібліотеки досі посідають важливе місце в розвитку країни ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
28-02-2019  17:46
Бібліотеки досі посідають важливе місце в розвитку країни

На конференції “Роль бібліотек в реалізації Цілей сталого розвитку 2016 – 2030” розповідали про еко-бібліотеки, а також бібліотеки, які є територією для вивчення медіаграмотності, молодіжними просторами.

Такого висновку дійшли учасники конференції  “Роль бібліотек в реалізації Цілей сталого розвитку 2016 – 2030”, яка відбулася у Рівненській обласній бібліотеці.  Участь у конференції взяли й бібліотекарі з об’єднаних територіальних громад, а також  прозвучали виступи бібліотекарів Рівненщини, Львова, Запоріжжя, Сум. Сучасні бібліотеки – це інклюзивні центри для людей з особливими потребами, місточки комунікації між владою та громадою, а також активні учасники реалізації Цілей сталого розвитку. 

Досвідом поділилися колеги з усієї України. Зокрема на скайп зв’язок вийшло чимало учасників, вони наголосили на важливості адвокаційних дій, включення бібліотек в національні плани дій реалізацій цілей сталого розвитку. Розповіли про роботу з волонтерами і проект “Зелений газон” який реалізовували у Здолбунові.  Дізнались учасники й про інші цікаві проекти такі як – виховання медіаграмотності студентів – медиків у Запоріжжі,  про “зелену” бібліотеку Сумського університету, грантовий проект “Маловідомі архітектурні пам’ятки Рівного” та інші.

Під час конференції  регіональний координатор ПРОООН з досягнення Цілей сталого розвитку Ольга Кашевська, сказала, що без виконання цілей сталого розвитку 2030 рік може настати без нас. Саме бібліотекарі мусять переконати в цьому суспільство. 

Обговорили також  роботу Рівненського обласного відділення Української бібліотечної асоціації, та здобутки року минулого і плани на майбутнє. 

Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст УкраїниКоментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


21C°
6м/с