Біля Рівненської ОДА стартувала Всеукраїнська акція «Заграва» | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
03-07-2017  11:51
Біля Рівненської ОДА стартувала Всеукраїнська акція «Заграва»

На Рівненщині з 3 по 9 липня проходитиме Всеукраїнська акція «Заграва».

Акція стартувала із пересувної фотовиставки «Армія Нескорених» біля Рівненської ОДА (м. Рівне, майдан Просвіти, 1), в рамках якої відбуватиметься демонстрація широкоформатних повстанських світлин.

Учасники акції, а це півсотня молодих людей з 14 регіонів України, побувають у місцях, пов’язаних з історією створення та діяльності УПА, 75-ліття якої відзначаємо цього року. Поспілкуватися із учасниками акції можна з 12 до 15 год. біля приміщення ОДА. Вже потому молодь вирушить у «патріотичний» тур.

У населених пунктах Рівненщини, куди завітають учасники акції «Заграви», відбуватимуться їх зустрічі із місцевими мешканцями, гутірки про історію національно-визвольних змагань з їх безпосередніми учасниками, відвідини військових меморіалів та музеїв.

Також учасники акції поширюватимуть серед громадськості брошури-комікси “Україна в боротьбі”, присвячені діяльності Української Повстанської Армії.

Організаторами Всеукраїнської акції є Міністерство молоді та спорту України, Управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, Спілка Української Молоді в Україні. Метою «Заграви» є національно-патріотичне виховання молоді, дослідження сторінок історії визвольної боротьби УПА, популяризація славних сторінок української історії.

Інформує прес-служба РОДА

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
17C°
3м/с