Біля Рівного у чоловіка на дачі виявили нарколабораторію та вибухівку | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
11-09-2017  16:47
Біля Рівного у чоловіка на дачі виявили нарколабораторію та вибухівку

9 вересня у жителя дачного масиву в Новій Українці виявили наркотики, обладнання для їх виготовлення, гранати і вибухівку.

Правоохоронці вилучили дев’ять пакетів із марихуаною, загальною вагою близько 15 грамів, стебла сухих рослин конопель, два згортки фольги із залишками метамфітаміну та пристрій для вживання наркотичної речовини.

Також у помешканні 37-річного чоловіка виявили вісім скляних колб, шість трубок та дві мензурки різних об’ємів, які використовувались для приготування наркотичної речовини, п’ять пляшок із кристалічним йодом, три пластикові пляшки, частково наповнені соляною кислотою.

Крім того, чоловік в оселі зберігав дві ручні димові гранати РДГ-2Б, ручну димову гранату РДГ-2Х, предмет циліндричної форми у картонному корпусі, обмотаний клейкою стрічкою із металевим кільцем, два предмети у пластиковому чорному корпусі, один із яких схожий на ручну гранату, а інший — обмотаний клейкою стрічкою та прозорою плівкою.

Житель села Нова Українка за свої протиправні діяння відповідатиме за чотирма статтями Кримінального кодексу України, максимальне покарання за все скоєне  передбачає позбавлення волі на сім років.

 

Відділ комунікації поліції Рівненської області

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-2C°
4м/с