Біля Рівного відкрили пам'ятник Героям Небесної Сотні | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
07-05-2018  10:20
Біля Рівного відкрили пам’ятник Героям Небесної Сотні

У селі Оржів Рівненського району 6 травня  урочисто відкрили пам’ятник Героям Небесної Сотні.

За словами автора монументальної роботи, заслуженого художника України, голови Рівненської обласної організації національної спілки художників України Петра Подолець, над пам’ятником працював більше року. Фігура самої постаті зображена у динамічному русі, яка йде на небеса і вона оголена, що означає символ чистоти. Права рука – зігнута тим самим передає біль та страждання, ліва рука – піднята вгору, яка дає нам надію, дає нам віру, і дає нам перемогу.

“4 роки тому величезна кількість жертв стиснула серця кожного Українця. Наймолодшому було 17 років, найстаршому – 83. Кожен думав про те, як змінити життя нашої держави на краще і за це віддали найдорожче – своє життя. Нехай цей пам’ятник буде нагадувати нам, всім живим, що ми повинні кожен день пам’ятати про їх героїзм, про їхні справи, які вони зроби в ім’я України,” – зауважив директор ТОВ «ОДЕК» Мирон Чернецький, який і подарував монумент Оржеву.

Дочки загиблого Героя на Майдані Валерія Опанасюка, Софія та Ангеліна відкрили пам’ятник, перерізавши червону стрічку.

В ході заходу урочистою ходою десятки дітей винесли Національний Прапор України протяжністю в 100 метрів, також більше сотні школярів стояли з фотографіями загиблих Героїв.

Після поминальної панахиди та освячення пам’ятника усі бажаючі поклали квіти до підніжжя монумента.

Завершили подію військовим маршем воїни АТО, які є послідовниками Героїв Небесної Сотні. Інформують у Рівненській обласній раді.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
2м/с