15°

Більше 18-ти тисяч рибин загинуло в озері на Лебединці в Рівному

Учора в Рівному в озері на Лебединці помітили мертву рибу. На місце події виїхали працівники рибоохоронного патруля. У ході проведення обстеження виявлено, що кількість загиблої риби складає 18 500 екземплярів, це чебачок амурський.

“Про дану ситуацію було повідомлено Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області та Держекоінспекцію Поліського округу з метою залучення працівників для відбору проб води та Рівненську міську раду з метою, в межах своїх повноважень провести відповідні заходи по збору та утилізації риби, а також проведення ряду заходів щодо покращення якості води”, – повідомив заступник начальника управління – начальник Відділу охорони водних біоресурсів (Рибоохоронний патруль) Олександр Новак.

«На таке плесо кисню у воді повинно було вистачати. Зробити лунки для риби ми не мали можливості, тому що лід був тонкий. Кожного року ми робимо лунки, як тільки товщина льоду дозволяє. Що сталося з рибою потрібно визначати. Це може бути і через рясні дощі, які йшли останнім часом. Із стічними водами могло що завгодно у воду потрапити», – розповів майстер бригади озеленення №4 Володимир Онопрійчук.

Джерело: Рівне Медіа


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp