Бюджетна комісія погодила внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
04-07-2017  16:04
Бюджетна комісія погодила внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік

Сьогодні відбулася позачергова постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків під головуванням Юрія Благодиря за участі першого заступника голови Рівненської обласної ради Олександра Корнійчука та заступника голови ОДА Юрія Приварського.

На засіданні розглянули 10 питань порядку денного. Зокрема, члени постійної комісії вирішили 1 875 500 гривень спрямувати на оздоровлення та відпочинок дітей ( крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюється за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильсокї катастрофи).

Понад 4 500 000 гривень передбачено на виплату грошової компенсації між місцевими бюджетами області за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, а також для осіб з інвалідністю I-II групи визначених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Члени постійної комісії одноголосно підтримали усі питання порядку денного та рекомендували обласній державній адміністрації врахувати дані зміни при внесені змін до обласного бюджету на 2017 рік.

Прес-служба Рівненської обласної ради.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
22C°
4м/с