19°

БК “Рівне” провів спільне тренування зі своїми уболівальниками в центрі міста

У Баскетбольному клубі “Рівне” замість банального відкритого тренування для ЗМІ та своїх уболівальників, вирішили піти далі, і запросити всіх своїх прихильників безпосередньо долучитися до гравців команди та потренуватися разом.

Ідея рівненських баскетболістів припала до душі і відомим в широких українських спортивних колах команді тренерів з фітнесу “Khomytskyi Pro”, на чолі з професійним спортсменом, дворазовми Чемпіоном Світу з бодібілдингу Men’s Physique IFBB, а зараз персональним тренером з фітнесу Андрієм Хомицьким.

Андрій Хомицький, дипломований магістр з фітнесу та рекреації у 2012 та 2013 роках двічі ставав Чемпіоном Світу з бодіблідингу. Завершивши активну кар’єру професійного спортсмена, продовжив популяризувати спорт, фізкультуру та здоровий спосіб життя. Розробив власну програму підготовки та став персональним тренером з фітнесу. Він працює з багатьма відомими спортсменами професіоналами з різних видів спорту, а також з зірками шоу-бізнесу. Наприклад, Настя Каменських тримає своє тіло в формі, тільки завдяки своєму персональному тренеру Андрію Хомицькому. Разом з однодумцями створили та запустили бренд Khomytskyi Pro. Ідея – популяризувати здоровий спосіб життя. Команда тренерів проводить “Масові тренування” у різних місцях та містах.

Ініціатива баскетболістів, як виявилось, спровокувала справжній фурор в спортивних колах міста. Так до ідеї БК “Рівне” долучилися Волейбольний клуб “Регіна”, FIGHT CLUB LEAGUE CHAMPIONS (Бійцівський клуб ЛІГА ЧЕМПІОНІВ), Співробітники оперативного відділу реагування на надзвичйні ситуації ГУ ДСНС області та ще більше сотні простих містян, які люблять спорт та здоровий спосіб життя.

Незважаючи на те, що недільного ранку у центрі міста зібралися окрім спортсменів багато простих містян, а ще більше було дітей, тренери нікому поблажок не давали, а провели повноцінне заняття з такими навантаженнями, що навіть учасники спортсмени-професіонали інколи, поки ніхто не бачить, намагалися злитися з натовпом та передихнути. Напевне немає сенсу переповідати усі вправи, які тренери пропонували рівнянам, найкраще за те, що відбувалося на Майдані Незалежності можуть розповісти лише учасники заняття. Інформують на сайті БК “Рівне”.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp