12°

Блоги: Лайфхак від Гощанського чиновника: як зруйнувати кар’єру прямо зі старту!

Сьогодні, на сесії Гощанської районної ради, 22 депутати з 29 висловили вотум недовіри нещодавно призначеному голові Гощанськоі РДА Василю Романюку! Резонанс! Це ж що треба було втнути, щоб досягнути такого провалу?


А от що! Оголосити увесь місцевий бізнес злочинцями і хапугами! Тобто? Коли країна потребувала допомоги у критичний для людства період, коли владні структури розуміли масштаби можливої катастрофи для населення та економіки загалом, під час раптової пандемії, викликаної Covid-19, коли прийшло усвідомлення, що впоратись із бідою можливо лише об’єднавшись, тоді, із закликами до свідомості та мольбою про допомогу, Ви звертались саме до бізнесу.

При цьому наспівували про спільну благородну справу та про вселенське спасіння. Бізнес, який роками змушений був виживати власними зусиллями, якому перешкоджали усілякі бюрократичні схеми і далеко недосконала система підприємницької діяльності.

Бізнес, який просто волає від неможливості розвиватись якісно і плідно на благо своєї країни, і постійно долає перепони корумпованої податкової системи і ще купу різних складнощів, які вигадувала влада, аби унеможливити економічний розвиток приватних підприємств, малого та великого значення. Саме цей бізнес відгукнувся на заклик про підтримку і кинувся рятувати те, що роками руйнувалось, розкрадалось і знищувалось. А знаєте чому кинувся? Тому що мова йшла про порятунок людей! Живих! Поки що… Таких, як ми з Вами.

Саме той бізнес, названий Вами «злочинним» прошарком населення, який в умовах тотального пресингу та невтомного контролю з боку владних структур, намагався хоч якось вижити зі своєю справою. При цьому, створюючи робочі місця, рятуючи людей від масового безробіття, розвиваючи економіку регіону, притягуючи «за вуха», хоча б якісь, можливості для існування. І що ж отримує навзаєм? Голослівні звинувачення і ганьбу! Від тих же «просящих»! Подякували б? Та де там!! Так і хочеться привести до прикладу класика: «Мавр сделал своё дело – мавр может уходить!»


Усю несправедливість та упередженість подібних заяв розуміють 22 депутати райради. Та, чомусь, не розуміє Василь Романюк! Цілий голова РДА! Та вони, мабуть, самі ошелешені Вашими заявами. Бо як можна посваритися з бізнесом, який виводить Гощанський регіон у ефективно продуктивну площину?


Амбіції злетіли, а зв’язок з реальністю втратився – сумна закономірність. І неї, як в халепу, вляпався нерозважливий та зарозумілий чиновник низького ґатунку. Бо не поважає ані, зусиль, ані здобутків, ані вчинків людей, які прагнуть якісних змін на теренах рідного краю і які готові підставити плече заради великої справи і, навіть, не вимагати нічого натомість. А будь- який свідомий громадянин, який хоч якимось вони причетний до бізнесу, розуміє наскільки треба бути хоробрим, щоб будувати або створювати щось нове і дієве.


До відома, Василь Романюк є рівненським підприємцем, керує компанією «МВКОМ». Отака дивина! Знає ж ніби… сам – людина з бізнесу, але такою позицією себе теж, ймовірно, долучає до касти місцевих злочинців. 

Отож, пане Романюк , зберіть до купи залишки гідності і з честю складіть свої повноваження, оскільки хоч півроку і невеликий строк, та й усі ми люди і маємо право на помилку, та у Вашому випадку, мавр – це Ви. А шкода … А міг би… Та ні, не міг. Вам час піти. Ага! І вибачитись не забудьте! Обов`язково. Бо так не гоже. Зраджувати тих, хто подав руку допомоги. Безкорисливо.

Автор: Анатолій Глушко

В рубриці блоги кожен може висловлювати свою точку зору. Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за зміст матеріалу цілком лежить на авторові