Близько 3,5 тисяч старшокласників проходитимуть вишкіл на військовому полігоні | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
15-04-2019  14:45
Близько 3,5 тисяч старшокласників проходитимуть вишкіл на військовому полігоні

На Рівненському загальновійськовому полігоні розпочалися щорічні навчально-польові збори для одинадцятикласників області, які проходять у рамках програми національно-патріотичного виховання.

У заняттях візьмуть участь близько 3,5 тисяч учасників. Навчання триватимуть впродовж тижня, Щодня проходитимуть вишкіл понад 600 школярів.

Практичне відпрацювання передбачає: заняття з тактичної медицини, вивчення будови стрілецької зброї, збирання-розбирання АК-74, стрільби, ознайомлення з військовою технікою, умовами проходження військової служби та побутом військовослужбовців.

«Найцікавіше серед усіх завдань – це навчальні стрільби. Кожен із учасників має змогу самостійно скласти АК та здійснити по 8 пострілів. Це дуже крута можливість», – коментує Олег з Гощі.

До слова, навчання проводяться вже сьомий рік поспіль завдяки оперативному командуванню «Захід» та керівництву Рівненського загальновійськового полігону.

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА
  • Курси перукаря рівне
6C°
4м/с