Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Близько 3,5 тисяч старшокласників проходитимуть вишкіл на військовому полігоні ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
15-04-2019  14:45
Близько 3,5 тисяч старшокласників проходитимуть вишкіл на військовому полігоні

На Рівненському загальновійськовому полігоні розпочалися щорічні навчально-польові збори для одинадцятикласників області, які проходять у рамках програми національно-патріотичного виховання.

У заняттях візьмуть участь близько 3,5 тисяч учасників. Навчання триватимуть впродовж тижня, Щодня проходитимуть вишкіл понад 600 школярів.

Практичне відпрацювання передбачає: заняття з тактичної медицини, вивчення будови стрілецької зброї, збирання-розбирання АК-74, стрільби, ознайомлення з військовою технікою, умовами проходження військової служби та побутом військовослужбовців.

«Найцікавіше серед усіх завдань – це навчальні стрільби. Кожен із учасників має змогу самостійно скласти АК та здійснити по 8 пострілів. Це дуже крута можливість», – коментує Олег з Гощі.

До слова, навчання проводяться вже сьомий рік поспіль завдяки оперативному командуванню «Захід» та керівництву Рівненського загальновійськового полігону.

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДАКоментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


21C°
4м/с