26°

Близько трьох мільйонів гривень у Рівному спрямують на сучасне обладнання для освітніх закладів

У рамках продуктивної співпраці з Асоціацією міст України Рівненська міська територіальна громада отримала сертифікат на обладнання сучасними електронними освітніми ресурсами 10-ти кабінетів початкової освіти, 10-ти кабінетів математики, 10-ти кабінетів початкової освіти для інклюзивного навчання та 10 закладів дошкільної освіти на суму майже 3 млн. грн.

– Вдячний АМУ за такий вагомий вклад у нашу громаду. Для мене надважливо продовжити нашу продуктивну співпрацю, – наголосив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Відтак, 13 травня, міський голова Рівного Олександр Третяк спільно з виконуючим директором АМУ Олександром Слобожаном підписали Меморандум про співробітництво між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Рівненською міською територіальною громадою.

– Ми будемо працюватимемо у напрямку модернізації навчально-методичної бази дошкільної та загальної середньої освіти, – розповів виконуючий директор АМУ Олександр Слобожан.

У Рівному планують запустити проект «Цифровий прорив» – це підключення закладів загальної середньої освіти до сучасних електронних освітніх ресурсів.

Пріоритетні напрямки співпраці з АМУ у 2021 році:
-дошкілля;
-нова українська школа;
– інклюзивна освіта;
-предмети природичо-математичного циклу;
– STEM освіта.

Джерело: РН