Бойовики обстріляли населені пункти | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
08-10-2019  9:39
Бойовики обстріляли населені пункти
розведення військ

7 жовтня збройні формування Російської Федерації та її найманці 27 разів порушили режим припинення вогню та 2 рази – від початку поточної доби. Противник обстрілював позиції підрозділів Об’єднаних сил із заборонених Мінськими угодами мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

За минулу добу втрат внаслідок ворожих обстрілів з нашого боку не було.

Крім того, порушуючи Мінські угоди противник двічі навмисне обстріляв ділянку розведення сил і засобів в районі населеного пункту Золоте з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

Сьогодні мало б початися розведення, і дійсно про це була домовленість в Мінську нашої переговорної команди … На превеликий жаль, ви знаєте самі, що були обстріляні кілька днів тому Петрівське і Золоте. А наскільки ви пам’ятаєте, наше рішення було в тому, що розведення починається на сьомий день після того, як на цій конкретній ділянці зберігається мир і не відбувається обстрілів , – сказав міністр закордонних справ Вадим Пристайко.

Глава МЗС підкреслив, що тепер українська сторона буде чекати семиденного періоду без порушень режиму тиші, який покаже серйозні наміри сторін і готовність до подальших кроків щодо розведення військ. 

 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
16C°
5м/с