17°

Боржника аліментів з Рівненщини не пропустили за кордон

У Рівненській області боржник серйозно не сприйняв факт накладання на нього встановлених законом обмежень і був зупинений при спробі перетину кордону.

Лише після цього сплатив заборгованість з урахуванням суми штрафу у 180 879 грн. Виконавче провадження перебувало в Острозькому районному відділі державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління юстиції (м. Львів) з листопада 2011 року.

«Батьки, які заборгували власним дітям мають чітко усвідомити: завдяки роботі органів ДВС, час платити по рахунках неминуче настане. Лише від них самих залежить, наскільки суворим буде покарання – примусовий продаж майна, скасована закордонна подорож чи багатотисячний штраф. І як свідчать статистичні данні органів ДВС, з початку року з застосуванням встановлених законом обмежень вже стягнуто 1 млрд гривень», — заявив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.  

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції з початку 2020 року стягнули 4,3 млрд грн аліментів. З них 1 млрд грн стягнуто державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених Законом обмежень.

Джерело: Чарівне