16°

Рівне Вечірнє, rivnepost

Бої без правил: побилися між собою громадський активіст-волонтер та перший заступник міського голови Костополя

Джерело: Рівне Вечірнє

Це сталось у місті Костополі.

Влаштували між собою бійку голова Костопільської організації Народний Рух України, перший заступник міського голови Костополя Андрій Ткачук та громадський активіст Олександр Вірчик, учасник Революції Гідності, який був на майдані від початку до кінця, а нині є волонтером. Нібито, Ткачук обмовив Вірчика. Подейкують, що обидва хочуть бути новим міським головою Костополя на наступних виборах. Відео бійки потрапило у найбільшу інстаграм-спільноту міста Костополя – panda_pavlik.  Тим часом користувачі соцмереж засуджують поведінку обох чоловіків.

https://www.instagram.com/p/CC6hYxfpu8E/?utm_source=ig_embed

Чиновник, який активно готується до виборів та хоче стати новим міським головою, вже заявив шкодує, що “піддався на провокацію псевдоактивістів”. 

– До виборів ще далеко. Знав, що буде непросто… Замовна кампанія проти мене розпочалась дуже активно,  шкодую, що не  стримав емоцій та піддався на провокації псевдоактивістів. Я теж жива людина, – пояснив свою поведінку Андрій Ткачук. – Брудні технології, які використовують мої опоненти, не дадуть того ефекту,  на який вони очікують.