2°

Бригади з Рівненщини вже вирушили на Херсонщину відбудовувати інфраструктуру

Перші бригади з Рівненщини вирушили на Херсонщину відбудовувати житлову та критичну інфраструктуру, яка постраждала внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС.

Це мешканці Зарічненської та Володимирецької територіальних громад Вараського району – добровольці, які зголосилися допомогти постраждалому від підтоплення населенню.

У автівки завантажили найнеобхідніші речі – воду, їжу, засоби гігієни, а також інструменти, які знадобляться у будівництві – молотки, болгарки, бензопили та інше.

Основні будівельні матеріали до Херсону відправили ще минулого тижня. По приїзду цих бригад стане зрозуміло, що ще необхідно.

«Ми від Вараського району відправили 700 листів шиферу, 30 кубів лісоматеріалів, 400 квадратів скла, 100 кг цвяхів, рубероїд. Поступово будемо додавати те, що потрібно», – прокоментувала голова Вараської районної державної адміністрації Людмила Мариніна.

«Запропонували поїхати попрацювати в Херсон. Тому взяли інструменти і ідемо. Всі розуміють, що треба їхати допомогти», – зазначив Ярослав Кубай з Володимирецької громади.

Віталій Романовський з Зарічненської ТГ не вперше вирушає в населені пункти, які постійно обстріюються ворогом. Вже возив допомогу нашим солдатам на Запоріжжя.

«Більшість з тих, хто вирушив у Херсон, ще не мали досвіду відбудови постраждалих внаслідок російської агресії населених пунктів. Але усі мають досвід у будівельній галузі. Тож, впевнені, що зможуть допомогти місцевим. Сьогодні з Вараша та району їдуть ще 2 ремонтні бригади», – розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp