23°

Будівництво спорткомплексу на Макарова в Рівному призупинили – уточнюють проект

У Рівному від початку року призупинено будівництво спорткомплексу на вулиці Макарова. Початковий проект арени відправили на корегування розробнику.

Наразі проводиться проектно-кошторисна документація по коригуванню. Будівництво буде продовжено, коли ми отримаємо відкоригований проект. Обсяги і терміни виконання залежать від фінансування, – зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. 

Готовність об’єкту за деякими оцінками становить близько 40%. Почали будувати арену влітку 2018 року. У пресслужбі Рівненської ОДА повідомляють, що, відповідно до договору, коригування проекту може тривати до кінця року. Також у Рівненській ОДА очікують отримати цьогоріч кошти зі спортивної субвенції.

Фото недобудованого спорткомплексу на Макарова

У спорткомплексі на Макарова планується облаштування універсального спортзалу для проведення змагань з ігрових видів спорту і міжнародних турнірів, розрахованого на 3 тисячі глядачів. За потреби зал можна використовувати для проведення виставок та концертів.

Нагадаємо, раніше Рівненська міська рада закликала рівнян підтримати петицію до президента з проханням включити стадіон “Авангард” до програми “Велике будівництво”.