21°

РадіоТРЕК, Радіо ТРЕК

«Будьте мудрі!», – керівник ринку Рівного звернулася до очільника МОЗ

Просить дати роз’яснення щодо роботи ринків

Керівниця Здолбунівського ринку Рівного, який в народі називають ринком Дикого, Олена Нездюр у соцмережі Фейсбук оприлюднила звернення до міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

У ньому просить дати роз’яснення щодо роботи у вихідні ринків. Адже там, пояснює, 95% торгівлі здійснюється на свіжому повітрі

За весь період пандемії на ринках не було зафіксовано спалаху короновірусної хвороби, це підтверджує головний санітарний лікар області Роман Сафонов. Ринки на відкритому повітрі є найменшим місцем, де можна заразитись.

Дайте можливість підприємцям промислової групи товарів торгувати. Краще хай торгують на своїх робочих місцях, а не протестують під Верховною Радою.

Не давайте приводу для підігрівання протестних настроїв в суспільстві. Будьте мудрі.

Разом з тим Олена Нездюр зауважує, що розуміє, що рішення центральних органів влади підлягають безумовному виконанню і місцевим органам самоврядування не в силах змінити ситуацію. Але, за її словами,

невдоволення підприємців проти карантину вихідного дня вміло використовують так звані “активісти”, представники різних громадських організацій, які спритно втягують представників малого бізнесу в протестні рухи, мета яких – розхитування довіри до державних інститутів. 

Джерело: Радіо Трек