25°

Будьте підтримкою власним дітям!Неповнолітнього рівнянина повернули додому

Поліцейські, рідні та небайдужі громадяни всю ніч шукали 14-річного підлітка, який ввечері 12 серпня пішов із дому та не повернувся. Сьогодні близько 12:30 його місце перебування встановили.

Як з’ясували ювенальні поліцейські, син посварився із мамою через побутові проблеми. Підліток пішов близько 20:30 виносити сміття, але додому так і не повернувся. Мобільний телефон він залишив удома. Тож о першій годині ночі його матір звернулася до поліції. 

Хлопець прийшов на територію приватного господарства, де проживають його родичі, і залишився на ніч в одному із господарських приміщень. Рідні натомість не знали, що він знаходиться у них. Жодних протиправних дій відносно неповнолітнього вчинено не було. Із матір’ю та розшукуваним провели профілактичну бесіду.

Поліцейські звертаються до батьків враховувати особливості підліткового віку. Будьте підтримкою своїм дітям, приділяйте їм увагу, цікавтеся, чим вони займаються і які проблеми їх турбують. У разі виникнення непорозумінь чи критичних конфліктних ситуацій, зверніться до працівників ювенальної превенції, які завжди раді допомогти.  © Офіційний сайт Національної поліції: https://rv.npu.gov.ua/news/rozshuk/budte-pidtrimkoyu-vlasnim-dityamnepovnolitnogo-rivnyanina-povernuli-dodomu/