4°

0362

Через аномальні снігопади на Рівненщині більшість шкіл закриті

П’яту добу поспіль дорожники продовжують розчищати та обробляти дороги Рівненщини  від снігу. За останні декілька діб випала місячна норма опадів.

На державних автошляхах області працює 118 машин та механізмів і 134 дорожніх робітників й інженерів підрядних організацій. Місцеві дороги чистили 65 одиниць техніки та понад 80 працівників.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль на своїй сторінці у Фейсбук.

«Особисто вночі проінспектував дороги. Наразі всі державні автошляхи області в належному стані. Спільними зусиллями САД, Нацполіції, ДСНС впродовж доби ліквідовували ускладнення в русі, які виникали на дорогах. Разом з тим, не всі дослухалися рекомендацій обласної комісії ТЕБ та НС перейти в онлайн режим навчання. Тому вкотре наголошую:  безпека дітей – головне. Продовжуємо роботу ліквідаційного штабу надзвичайних ситуацій», – відзначив Віталій Коваль.

Наразі проїзд державними дорогами забезпечений. Завдяки координації усіх служб вдається швидко виявляти проблемні місця та ліквідовувати перемети на початкових стадіях формування.

Складніша ситуація на другорядних дорогах в районах. Найбільш проблемні напрямки – корецький,  острозький та гощанський. Голова ОДА Віталій Коваль наголосив, що комунальні дороги – це зона відповідальності голів територіальних громад. Вони повинні забезпечувати рух на усіх ділянках у межах населеного пункту.

Через аномальні снігопади та перемети на вулицях населених пунктів більшість директорів шкіл прийняли рішення про зміну форми навчання.

Так, на сьогодні лише у 6 територіальних  громадах Рівненщини школи працюють у звичному режимі, у 10 – на змішаній формі. Через негоду 48 громад перейшли на дистанційне навчання. В рейси не виїхали 155 шкільних автобусів.

Попри складні погодні умови енергетики працювали над відновленням електромереж.

Джерело: 0362


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp