23°

Через аварію водопроводу частина мешканців Рівного залишилась без води

Сьогодні, 22 листопада, через пошкодження водопроводу на вулиці Млинівській у Рівному без  водопостачання залишилися мешканці кількох вулиць. Зокрема, вул. Білої, 101, 101-А, 103, 105-А, 107, вул. Млинівської, вул. Золотіївської, вул. Джерельної, вул. Загородньої, вул. Олексинської, вул. Вишневої та провулку Робітничого.

— Аварія сталася о 7:30 ранку, пошкоджений водопровід діаметром 200 мм. Чергові слюсарі аварійно-відновлюваних робіт підприємства виїхали на місце, тривають ремонтні роботи, — повідомив начальник відділу з експлуатації та ремонту водопровідних мереж міста Рівне Юрій Єзерський. — У районі вулиці Білої із 8:30 є спецмашина із питною водою.  Плануємо, що усі ремонті роботи зробимо сьогодні. І вже  ввечері у будинках споживачів буде відновлене  водопостачання. Можливо, вдасться провести роботи швидше.
Зважаючи на масштабність та складність робіт, не виключено, що після відновлення водопостачання певний час із кранів буде текти брудна вода. Тому на весь період ремонту та певний час після нього працівники підприємства організують підвезення чистої питної води спецмашинами за заявками споживачів за телефоном 26-74-44.
«Рівнеоблводоканал» перепрошує за тимчасові незручності.