17°

РадіоТРЕК, Радіо ТРЕК

Через шалені борги рівнян відключатимуть від електропостачання

Ситуація з оплатою спожитої послуги – критична

Ситуація з оплатою за спожиту електричну енергію на Рівненщині критична. Станом на початок грудня борг побутових споживачів Рівненської області перевищує 110 млн грн.

Найбільше боргують мешканці обласного центру – майже 28 млн грн, Рівненського району – майже 12,5 млн грн, а також Сарненського, Березнівського, Володимирецького, Дубенського районів.

За словами директора ТОВ «РОЕК» Сергія Безсмертного, «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» змушена залучати кредитні кошти для закупівлі електричної енергії. Адже, ринок працює таким чином, що усі закупівлі проводяться авансом. Тому через невчасні розрахунки без електрики можуть залишитися і ті, хто сумлінно сплачує за отримані послуги.

Хочу звернути увагу боржників – за спожиту електроенергію рано чи пізно доведеться заплатити. Тому краще не накопичувати заборгованість, яка суттєво зросла після запровадження карантину.

У випадку непогашеного боргу наша компанія на законних підставах ініціюватиме відключення боржника, який окрім суми боргу ще й змушений буде оплатити послугу повторного підключення оператору системи розподілу. А це понад 1,5 тисячі гривень.

Джерело: Радіо Трек