4°

Чергові бригади з Рівненщини вирушили на Херсонщину, щоб відновити інфраструктуру

Чергові бригади добровольців з Сарненщини вирушили на Херсонщину, щоб допомогти у відновленні житлової та критичної інфраструктури.

У населених пунктах Кочубеївської громади на Херсонщині, яка тривалий час була під окупацією, багато житлових будинків та об‘єктів соціальної сфери потребують відновлення.

Допомагати вирушили бригади добровольців. Зокрема: 9 людей з Висоцької ТГ, 3 – з Рокитнівської ТГ та 9 – з Старосільської ТГ. Волонтери працюють вахтовим методом – по два тижні.

«18 добровольців, які раніше допомагали ліквідовувати наслідки підтоплень у Білозерській громаді Херсонської області, вже повернулися додому. Щиро дякую жителям Сарненщини за те, що не лишаються осторонь біди та роблять все можливе, щоб показати, що взаємопідтримка та єдність – це те, що приведе нас до перемоги та дозволить відновити нормальне життя», – зазначив начальник Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан.

Він нагадав, що небайдужі жителі Сарненщини, які також бажають допомогти у відновленні житлових будинків на Херсонщині, можуть звертатися до органів місцевого самоврядування за місцем проживання.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp