8°

Чергова “акція”: водіїв закликають ігнорувати та об’їжджати найбільші заправки

Читач “ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОТІК Рівне” поділився з нами інформацією, що у соцмережах та Viber, поширюються заклики до водіїв не купувати бензин та дизельне паливо на заправках  “WOG” та їх об’їжджати. Буцімто, таким чином організовується всесвітня акція проти зростання цін на пальне.

Додаємо текст самого повідомлення:

“Усім водіям! Відмінна ідея як боротися з цінами на бензин! Ціни на паливо стрімко ростуть, ще трохи і ми побачимо 30-35грн за літр, а може бути і більше. В Європі водії намагалися боротися з цінами акцією “Не купуй паливо один день”, яка пройшла кілька місяців назад. Виробники палива лише посміялися над цим, розуміючи, що довго тривати це не буде: наслідки для автовласників виявляться більш згубні, ніж для виробників палива. Але на основі цієї акції виникла ідея нової, і більш ефективної!
Коли ціни продовжують рости з такою гнітючою стабільністю – ми повинні вживати заходів! Щоб зробити це без будь – яких незручностей для себе, виникла така ідея: Протягом двох місяців НЕ КУПУЄМО БЕНЗИН і ДИЗЕЛЬНОЕ ПАЛИВО на заправці НАЙБІЛЬШОГО ПОСТАЧАЛЬНИКА регіону: припустимо ЦЕ “WOG”.  Якщо паливо не будуть купувати довгий період – продавець буде змушений знижувати ціни. коли вони знизять ціни – інші продавці будуть змушені зробити теж саме! Але для досягнення ефекту  нам потрібно щоб ці компанії втратили дійсно тисячі клієнтів. Незважаючи на гадану складність, цього досить легко досягти!
Читайте далі, щоб дізнатися, що необхідно зробити!

Надішліть це повідомлення 30 своїм знайомим! Якщо кожен з них перешле його хоча б наступним десяти (30 х 10 = 300) і так далі, то вже на 6-му колі це повідомлення досягне 3 млн людей. Просто надсилайте це повідомлення і люди перестануть купувати. Це всесвітня акція! Якщо кожен, кому набридло платити корпораціям шалену ціну за бензин з надр СВОЄЇ Землі, перешле це повідомлення наступним 10 людям – вже через тиждень у цій акції братимуть участь 10 МІЛЬЙОНІВ людина!
Можу сперечатися, що ти й гадки не мав, що в тобі є такий потенціал? У народі є сила під якою зламається будь-яка велика корпорація і навіть система! Нехай мережевий маркетинг нарешті запрацює на користь всім! Повірити і слідувати акції!  Думаю, в цьому є сенс. Ну а “WOG”? Нічого особистого – просто вони є майже у всіх регіонах. Вони то нас не шкодують! І не треба виступати з акціями протесту, щоб вони над нами в черговий раз посміялись. Тихо, тупо об’їжджаємо їх заправки і чекаємо, коли у них мізки запрацюють. І пам’ятайте – 50 копійок не гроші – нехай повертаються хоча б до колишніх цін в 24-25 грн / літр.

 Січень WOG

 Лютий SHELL

 Березень OKKO

 квітень БРCM

травень НАФТОГАЗ”, – йдеться у повідомленні. 

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp