11°

РадіоТРЕК, Радіо ТРЕК

Чоловік підпалить себе, якщо не спиляють дуб: долю дерева вирішать рівняни

Джерело: Радіо Трек
Як і долю ринку

У Рівному на вулиці Пластовій стоїть 300-літній дуб. Мешканець вулиці погрожує себе підпалити, якщо дерево не спиляють.

Міський голова Володимир Хомко каже, що питання старих дерев у Рівному – суперечливе. Частина людей хоче, аби рослини прибрали через аварійність і небезпеку. Водночас, є активісти, які захищають історію краю та будь-яку історичну цінність у місті, яке небагате на пам’ятки.

Тож міський голова вважає, що таке питання треба винести на громадське обговорення:

Методика є. Але це так само, як торгівля на ринку. Тому хто тримає кіоск на ринку, його кіоск дорожчий всього, що відбувається взагалі. Хай навіть ядерна бомба впаде.

Так само, як тому чоловікові, який зациклився на дубі, так само тим громадським активістам, які зациклилися на тому ж самому дубі.

Міський голова Рівного Володимир Хомко

Тому вихід із цієї ситуації був би один: якби в державі прийняли закон про референдум, я би кожне таке контроверсійне питання виносив би в кінці року на референдум і тоді будьте здорові.

От зараз по ринку – можемо включити й по дубу це питання – по ринку ми включимо три питання і проведемо соцопитування. Скажуть рівняни торгувати на підлозі чи на тротуарі біля ринку – я закриваю рота та одразу замовкаю.

Скажуть знести – хай закривають рот ті, хто проти. Що скаже народ, те й зробимо. Давайте поставимо і по дубу це питання.