5°

Чоловік з Рівненщини намагався втекти через кордон з Молдовою

На Одещині впродовж цієї ночі прикордонники затримали 10 чоловіків, які незаконно намагалися покинути територію України.

Про це повідомили в Держприкордонслужбі.

Трьох громадян затримали вночі прикордонники Ізмаїльського загону неподалік села Кубей Болградського району. Правопорушники, мешканці Одещини, намагалися потрапити на територію Молдови поза пунктами пропуску.

За годину потому чотири особи призовного віку також спробували штурмувати державний кордон до Молдови, але вже в Ізмаїльському районі. Мешканців Донецької, Дніпропетровської та Рівненської областей затримали поблизу села Котловина.

“Завдяки тому, що Державна прикордонна служба України впроваджує використання сучасних видів озброєння та техніки, правопорушники були виявленні завчасно за допомогою тепловізора”, – повідомили охоронці кордону

Окрім того, оперативники Білгород-Дністровського загону виявили та затримали трьох чоловіків, які мали намір потрапити до Молдови. Мешканці Запорізької, Чернігівської та Одеської областей дісталися до одного з населених пунктів Одещини та очікували слушного часу для реалізації своїх протиправних намірів, які були викриті правоохоронцями.

На всіх затриманих прикордонники склали протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону». Також перевіряється інформація в РТЦК та СП відносно кожної особи.

Щодо двох випадків приймається рішення про відкриття кримінального провадження за ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp