6°

Чоловіка, що у 2016 році вбив матір 2 дітей біля “Велмарту”, засудили до довічного ув’язнення з правом на апеляцію та касацію

Про це у ФБ написала Вікторія Мамотюк. Також вона опублікувала фото вбивці без ретушування.

“30-річного вбивцю-рецидивіста та ґвалтівника молодих жінок у Рівному, рішенням міського суду засуджено до довічного позбавлення волі… але він має право на апеляцію та касацію…
Пам’ятаєте резонансне вбивство молодої жінки, мами двох дітей вчинене біля «Велмаркету» на мікрорайоні Ювілейний? Це сталося в кінці січня 2016 року. До того ж, цей чоловік вже був засуджений за аналогічний злочин до 9 років позбавлення волі. Відбув покарання лише 6 років, бо мовляв визнав свою провину та розкаявся… цього разу скористатися умовно-достроковим звільненням, як попереднього разу, не вдасться.
Як виявилося, вбивця перебував на обліку у психоневрологічному та наркодиспансері…”

Як повідомили у прокуратурі Рівненщини, суду було представлено беззаперечні докази того, що чоловік у січні 2016 року умисно заподіяв смерть 28-річній рівнянці. З нею чоловік познайомився в одному із розважальних закладів обласного центру. У ході конфлікту, який виник між ними, зловмисник відвів жінку в поле поблизу перехрестя вулиць Макарова-Вербова, де задушив її та відібрав мобільний телефон.

Мертву рівнянку було виявлено наступного дня, напівсиротами залишилися її двоє малолітніх дітей.

Під час розгляду обвинувального акта державний обвинувач з прокуратури Рівненської області зайняв принципову позицію та орієнтував суд на призначення обвинуваченому найсуворішого покарання – позбавлення волі довічно.

Як результат – розглянувши матеріали кримінального провадження та врахувавши той факт, що чоловік раніше вже притягався до кримінальної відповідальності за умисне вбивство, суд повністю підтримав позицію прокуратури та ухвалив обвинувальний вирок, яким засудив чоловіка до довічного позбавлення волі.