Чому раптом у Клевані «похворіли» діти – з'ясовуватиме спеціальна комісія | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
29-08-2019  12:00
Чому раптом у Клевані «похворіли» діти – з’ясовуватиме спеціальна комісія
Світлана Богатирчук-Кривко

Світлана Богатирчук-Кривко

На це поскаржилися у Рівненську облдержадміністрацію, – повідомляє РадіоТрек.

Йдеться про Клеванську санаторну школу для дітей з серцево-судинними захворюваннями. Адже у ній 90% дітей – з самої Клевані. До того ж, це діти, які у дитсадках були здорові.

Про це на засіданні президії обласної ради розповіла заступниця голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко:

Ця санаторна школа виглядає дуже престижно для тих батьків, які хочуть віддати дитину на державне харчування, на краще утримання, менші класи. Зараз ми створили комісію. Розбираємося, які направлення, хто їх давав у цю школу, і чому в обласному закладі 90% дітей – із Клеванської ОТГ.

Оксана Лозова

Оксана Лозова

Депутатка облради і завідувач відділення педіатрії №2 обласної дитячої лікарні Оксана Лозова повідомила, що з’ясовувала, кому направлення у заклад давали в управлінні освіти. Адже медики, пояснила, роблять лише консультативний висновок стосовно патології у дитини. І, за її словами, якщо оцінювати патологію в учнів санаторної школи, то вони мають право там навчатися. Але, вважає депутатка,  треба вивчити питання, чому батьки готові стіною ставати, щоб не віддавати дітей у звичайну школу у Клевані. Також вона запропонувала:

Може, треба поміняти систему і організувати денне перебування у закладі для дітей, які живуть у Клевані і навколишніх селах?

Ще, за словами Оксани Лозової, можна звернутися до Кабміну за тим, щоб поміняти покази до перебування у санаторній школі.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
16C°
4м/с