9°

Чи чекати жителям Рівненщини на осіннє потепління?

Очікувати! Найближчим часом потепліє і температура повітря підвищиться, адже до України зайде тепла повітряна маса із заходу Європи. Про це в інтерв’ю NV розповіла синоптикиня Наталія Голеня.

Від 12 жовтня буде підвищення денної температури до діапазону +18…+20 градусів. Нічна температура вже буде близько +8…+10 градусів.

“Очікуємо підвищення температури. Температурні максимуми вдень вже будуть від +18 до +23 градусів. Це вже ближче до кінця тижня, і вихідні будуть у нас переважно теплі”, – каже вона.

За словами синоптикині, опадів на цьому тижні буде зовсім небагато. Місцями невеликий дощ можливий 11-13 жовтня. Загалом до кінця цього тижня в Україні переважатиме суха погода.

“У період 12-15 жовтня нічна температура також підвищиться, тобто припиняться заморозки, буде +3…+8, +5…+10 градусів уночі. Денна температура в межах від +18 до +23 градусів. Потім наступного тижня можливо, знову ж таки, відновляться північно-західні і північні процеси. Температурне тло знизиться, і також пройдуть якісь невеликі помірні дощі”, – розповіла Голеня.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp