20°

Чи можуть виїжджати за кордон чоловіки, які обмежено придатні до військової служби?

Державна прикордонна служба України надала роз’яснення.

Діють тимчасові обмеження у праві виїзду з території України.

Громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які мають військово-облікові документи з ТЦК та СП із відміткою/записом «непридатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні у воєнний час» – не мають права виїжджати за межі України, оскільки такої категорії осіб, не передбачено частиною першою статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».