21°

ЧИ ПЕРЕЙДУТЬ ЗАКЛАДИ ВИЩОЇ ОСВІТИ РІВНЕНЩИНИ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ?


Сьогодні, 13 жовтня, на брифінгу Рівненської ОДА повідомили про те, що заклади вищої освіти області на дистанційне навчання поки не переходитимуть.

Уряд і державна комісія з питань ТЕБ та НС розглядають зараз це питання. У випадку якихось рішення Уряду або державної комісії ми негайно будемо приймати таке рішення обласною комісією. Наразі ми маємо тільки рекомендації від обласного управління освіти, – зазначив заступник голови РОДА Ігор Тимошенко.

Додамо, що відучора, 12 жовтня, на Рівненщині – нове епідемічне зонування. Відповідно до нього більша частина області знаходиться у “помарачевій зоні карантину”. Відтак, це дозволяє зберегти навчальний процес у закладах освіти.

Також, як повідомив заступник голови РОДА Ігор Тимошенко, якщо заклад вищої освіти перейде на дистанціне навчання, із гуртожитків студентів не виселятимуть:

Стосовно виселення студентів з гуртожитківце не передбачається. Наскільки мені відомо, навіть якщо буде прийняте якесь рішення Уряду, категоричної вимоги не передбачається.

Джерело: ITV