Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

ДАБІ перевірить законність будівництва багаторівневого гаража у Рівному ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
04-04-2019  16:30
ДАБІ перевірить законність будівництва багаторівневого гаража у Рівному

Йдеться про багаторівневий гараж біля колишнього кінотеатру Gonzo, будівництво якого розпочав скандально відомий забудовник “АЖУР” цього березня.

Втім, аби отримати містобудівні умови, забудовник не проходив обговорення і не заявляв публічно про свої наміри на засіданні містобудівельної ради. 

Як повідомив тоді у коментарі начальник відділу генпланування та розвитку міста Андрій Юрков, на будівництво такого типу це було не обов’язково.

Саме тому, журналісти звернулись зі зверненням до управління ДАБІ у Рівненській області з проханням перевірити правомірність видачі таких містобудівних умов, побоюючись, що на місці паркінгу може вирости багатоповерхівка. У відповідь на звернення ДАБІ повідомили, що проведуть таку перевірку.

Нагадаємо, нещодавно обласне управління ДАБІ втрапили у гучний скандал з забудовником Русланом Зарембою “На щасливому”. Він звинувачує керівництво ДАБІ, тобто Ігоря Мічуду у вимагання хабаря у сумі 70 тисяч доларів. Начебто, останній створює перешкоди у будівництві торгово-розважального комплексу. Наразі, забудовник повідомляє про те, що написав відповідну заяву до правоохоронних органів.

Повідомляє сайт “ВСЕ”Коментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


21C°
4м/с