12°

Де переселенці на Рівненщині можуть отримати безкоштовні юридичні консультації

В Рівненській обласній раді запроваджують безкоштовну послугу для внутрішньо переміщених осіб. Фахівці відділу юридичного забезпечення і кадрової роботи виконавчого апарату облради надаватимуть безкоштовні консультації громадянам, які знайшли тимчасовий прихисток на території  Рівненської області. Це стосується як внутрішньо переміщених осіб, так і тих переселенців, які не отримали такого статусу.

Для цього в обласній раді створили окрему електронну пошту [email protected].

За словами начальника відділу юридичного забезпечення і кадрової роботи виконавчого апарату ради Богдана Гречка, перелік питань, з якими переселенці можуть звернутися до юристів обласної ради, – дуже широкий. Це і питання забезпечення житлом, працевлаштування, соціальних пільг, поновлення документів, навчання тощо. Для цього просто необхідно написати на цю електронну пошту.

До слова, з перших днів війни частина фахівців виконавчого апарату обласної ради залучені до роботи в єдиному обласному концентрі, куди також звертаються переселенці. Окрім, вищезазначених, це питання щодо пошуку зниклих родичів, звільнення або оплати праці у військовий час, реєстрації ВПО, відшкодування вартості комунальних послуг, перереєстрації бізнесу, підвищенням цін на пальне, ліки, продукти харчування тощо.

Тому, завдяки новій послузі обласної ради щодо надання юридичних консультацій, переселенці зможуть отримати більш вичерпні фахові відповіді, щоб якнайшвидше вирішити те чи інше питання.  

На сьогодні, за даними Рівненської обласної військової адміністрації, в нашій області перебуває понад 38 тисяч вимушено переміщених осіб.