11°

Де сьогодні не буде води

Сьогодні, 21 листопада, через пошкодження водопроводу немає водопостачання на вул. Г. Безручка, 1А, 1Б, 3А. Також немає водопостачання на вул. Курчатова, 58-68, вул. Червоногірська, 35, 37, вул. Литвина і частково на вул. Поліщука. Підвезення питної води спецмашиною за заявками споживачів здійснюватиметься за телефоном 26-74-44. 

Також буде відсутнє водопостачання у будинках мешканців  району  Басів Кут у Рівному. Відключення водопостачання заплановане з 10.00 до 17.00.

Зокрема, без води будуть вул. Погоринська, вул. Басівкутська, вул. Малорівненська, вул. Ботанічна, вул. Нестерова, вул. Боженова, вул. Залізнична, вул. Радивилівська, вул. Садова, вул. Марії Несвицької, вул. Марусі Чурай, вул. Нестерова, вул. Самолюка, вул. Біляшівського, вул. Лєскова, вул. Івана Їжакевича, вул. Курганська, вул. Мисливська, вул. Красильникова, вул. Шпудейка.

“Слюсарі аварійно-відновлюваних робіт підприємства ремонтуватимуть водопровід діаметром 100 мм, — зауважив начальник начальник відділу з експлуатації та ремонту водопровідних мереж м. Рівне Юрій Єзерський. — Плануємо, що усі ремонті роботи зробимо сьогодні до 17 год. Традиційно ми організовуємо підвіз питної води спецмашиною за заявками споживачів, у яких не буде водопостачання. “

Також у зв’язку з ремонтними роботами не буде водопостачання на вул. Макарова, 46, 48, 56, 58, а також на вул. Корольова, 5. 

Зважаючи на масштабність та складність робіт, не виключено, що після відновлення водопостачання певний час із кранів буде текти брудна вода. Тому на весь період ремонту та певний час після нього працівники підприємства організують підвезення чистої питної води спецмашиною за заявками споживачів за телефоном 26-74-44. «Рівнеоблводоканал» перепрошує за тимчасові незручності  і наперед вдячний за розуміння.