Де слухати музику після закриття “Вконтакті”
Для багатьох користувачів соцмереж “ВКонтакті” – майданчик для прослуховування та скачування безкоштовної музики. Чимало музикантів-початківців розкручували свої проекти завдяки цьому ресурсу. Українці ще не звикли купувати медіаконтент, тому популяризувати свою творчість можна було саме тут. Але після закриття “російської соцмережі музика нас не покине. “ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОТІК Рівне” зібрав для вас 5 ресурсів, які замінять вам “ВКонтакті” у питанні прослуховування музики. Однак, не все безкоштовно…
Deezer
Один із найпопулярніших сервісів, який пропонує понад 25 мільйонів композицій. Музика доступна як і на комп’ютері, так і на смартфоні. Як і більшість музичних сервісів, аби слухати музику без підключення до Інтернету та скачувати її, потрібно оплатити підписку. Безкоштовна версія існує і вона досить зручна. Єдина відмінність від платної – наявність реклами та прив’язаність до мережі. У Deezer можна створювати різні плейлисти, шукати музику по жанрах, виконавцях та додавати собі у списки. Вартість підписки – 7 євро в місяць (200 гривень).
Soundcloud
Теж один із найпопулярніших сервісів для розміщення та прослуховування музики. Сервіс побудований за принципом соцмережі. Кожна пісня має свою окрему адресу, тож ви можете ділитись нею в інших соцмережах. Soundcloud має і платні можливості. Преміум-версія дозволяє завантажувати більше файлів, розподіляти треки по групам та створювати трек-листи.
Apple Music
Популярний музичний сервіс для користувачів продукції Apple. Однак мало хто знає, що цей додаток доступний і для користувачів Android. У цьому сервісі зібрані усі музичні новинки та є досить багато української музики. Однак порівняно з іншими сервісами Apple Music досить дорогий. Одна пісня, яку ви можете завантажувати, коштує 2 долари (52-54 грн), а за альбом доведеться віддати 12 доларів (312 гривень). У додатку також можна купити місячну підписку: 10 доларів (260 гривень) для персонального користування та 15 доларів (390 гривень) для сімейного доступу.
Last.fm
Цей скробблер дає можливість лише слухати музику онлайн. До того ж не має вбудованої музики, а транслює з відео у Youtube. Сервіс може відслідковувати, що ви слухаєте на інших сайтах та додатка. Для цього потрібно встановити програму на свій комп’ютер чи смартфон і вона автоматично передає дані про ваші вподобання у плеєр. Потім можна заходити на сайт Last.fm та слухати рекомендовані композиції, які зібрав сервіс.
Google music
Американський аналог Yandex music. Він доступний для Android і iOS, однак теж є платним, хоча ціни порівняно дешевші, ніж у інших сервісах. Перших 3 місяці ви маєте можливість слухати музику безкоштовно. Після цього можна купувати по одній пісні (3 гривні) або цілими альбомами (12 гривень). Також можна оформити собі місячну підписку – коштує вона 59 гривень.