21°

Де стріляли, а де було тихо: як минула ніч в регіонах 24 березня

  • Київська область

Вночі повітряні тривоги по всій області. Був бій в Ірпені, Гостомелі. Постійні артилерійські обстріли. У Фастівському районі обстріляли село Ясногородка. Коцюбинське в Бучанському районі — мінометний обстріл.

Інформація про загиблих та поранених серед мирних мешканців уточнюється, дані про руйнування відсутні.

  • Чернігівська область

Чернігів: оборона міста. Російська армія різко збільшила кількість обстрілів міста, житлових та промислових районів. Особливо інтенсивно з вечора.

Увечері 23 березня пошкоджено аміакопровід на одному з найбільших підприємств харчової промисловості Чернігова. На місці працювали ДСНС, попередньо витоку аміаку не зафіксовано. Населення міста на всяк випадок попереджено про порядок дій у разі хімічної загрози.

Дані про руйнування внаслідок обстрілів уточнюються.

  • Житомирська область

Ніч неспокійна. Було декілька тривог. Влучання ракети в промисловий об’єкт в Новоград-Волинському районі. Загиблих та травмованих немає.

  • Сумська область

Окрім Охтирського району, де тривали бої і рух ворожих колон, ніч в області пройшла відносно тихо. Інформація щодо руйнувань і постраждалого мирного населення наразі відсутня.

  • Харківська область

Вночі збільшилася кількість атак з далеких відстаней на Харків, але ЗСУ на своїх позиціях, проривів ворога не відбулося.

Область: тривають бої в Ізюмському районі, вчора там збили два літаки окупантів. Увечері відбувся обстріл Старого Салтова, є постраждалі та одна людина загинула.

  • Луганська область

Обстріли Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Кремінної, Новодружеська, Воєводівки.

По околицях Рубіжного завдано удару фосфорними бомбами. Чотири загиблих, двоє з яких — діти, та шестеро поранених.

  • Донецька область

Ситуація напружена. Авдіївка, Очеретине — бої.

Вчора обстріляли Бахмут.

Маріуполь у блокаді, але бореться. Гуманітарний вантаж жоден не доїхав.

Мар’їнку росіяни доруйновують – наступають, ЗСУ відкидають їх назад.

  • Миколаївська область

На Миколаївщині ніч пройшла відносно спокійно, без урахування повітряних тривог. Продовжуються роботи щодо підключення знеструмлених населених пунктів до електрики

  • Херсонська область

Становище області залишається складним. Постріли та сильні вибухи були вночі у Чорнобаївці. Надходили повідомлення про вибухи у громадах біля Снігурівки та на межі із Дніпровщиною.

Щодо викрадень — вчора пізно було звільнено з полону директора театру Олександра Книгу.

  • Одеська, Дніпровська області  — вночі або зранку повітряні тривоги. Ударів не зафіксовано.

Кіровоградська, Дніпровська, Рівненська, Чернівецька, Івано-Франківська, Волинська, Вінницька, Закарпатська, Хмельницька, Тернопільська, Черкаська, Львівська, Запорізька області —  ніч минула без тривог.