12°

Де у Рівному надаватимуть допомогу потерпілим від домашнього насильства

«Рівненський центр соціально-психологічної допомоги» розширює спектр послуг. Тут планують створити нове відділення, в якому консультуватимуть осіб, які потерпають від домашнього насильства.

Психолог, соціальний працівник та фахівці із соціальної роботи надаватимуть допомогу жінкам, чоловікам та дітям, які опинилися в кризовій ситуації, вестимуть облік та супровід таких осіб.

Відповідні зміни до положення про діяльність центрі обговорили на комісії з питань соціальної політики й соціального захисту учасників АТО та їх сімей. За словами директорки департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту облдержадміністрації Рози Слободенюк, необхідність створити таке відділення виникла після того, як фахівці  Центру зафіксували тривожну статистику щодо кількості звернень з питань домашнього насильства.

Так, за перших пів року 2021-го за допомогою звернулися 1730 осіб, з яких 1500 – це жінки, 192 чоловіки та 38 дітей.

А позаяк на базі Центру працює  стаціонарне відділення, де постраждалі перебувають тривалий термін, виникла необхідність створити ще спеціалізовану консультативну службу.

Попередньо вона має запрацювати з вересня 2021 року.

Джерело: Радіо Трек