10°

Де у Рівному придбати живу ялинку у горщику

Новий рік вже скоро принесе в наші оселі святковий затишок. Час подумати про головну прикрасу помешкання. ТС «Лісовичок» пропонує новорічні ялинки у горщиках з закритою кореневою системою.

В останні роки великою популярністю в Україні користуються живі ялинки в горщиках, які можна просто купити або навіть взяти в оренду. Якщо ви дійсно переймаєтеся проблемою екології, то ця пропозиція саме для вас.

Придбати таке «диво природи» можна у ТС «Лісовичок», що знаходиться на території «Музею лісу». Ціни доволі привабливі:

  • 30-50 см – 108 грн
  • 50-80 см – 120 грн
  • 80-130 см – 180 грн
  • 130-150 см – 264 грн
  • 150-200 см – 462 грн

Для довідок звертайтеся за телефоном (067) 3607377.

Ялинка в горщику – тренд чи корисна ініціатива?

Думки на цей рахунок є різні. Одні вважають, що такий спосіб прикрасити свою оселю на новорічні та різдвяні свята допомагає зберегти природу та зупинити масову вирубку ялинок напередодні свят. Інші вважають, що така ялинка все одно загине. Але лише у тому випадку, якщо ви не знаєте, як за нею доглядати.

Ялинка не любить надто високих температур, тому краще поставити її подалі від будь-якого джерела тепла (батареї, обігрівача, каміна тощо). Щоденно її треба поливати, використовуючи від 1,5 до 2 літрів. А ще краще додатково зволожувати її – обприскувати і встановити біля неї зволожувач повітря.

І пам’ятайте, що ялинка в умовах квартири можете прожити не більше 10 днів. Після цього її краще посадити на присадибній ділянці. А можете повернути її назад у лісове господарство.

А ви вже придбали ялинку?


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp