5°

Делегація Рівненської обласної ради побувала у Польщі

Делегація Рівненської обласної ради на чолі з головою обласної ради Миколою Драганчуком побувала з робочим візитом у Вармінсько-Мазурському воєводстві Республіки Польща. Зокрема, ознайомилися з досвідом роботи органів місцевого самоврядування різних рівнів, відвідали тутешню реабілітаційну лікарню та школу, де дітей навчають українською мовою.

Під час робочої зустрічі в уряді Вармінсько-Мазурського воєводства голова обласної ради Микола Драганчук обговорив з колегами питання обміну досвідом між комунальними закладами Ольштина та Рівненщини. Нині така співпраця вже існує між Рівненською обласною дитячою лікарнею та місцевою реабілітаційною лікарнею, яка була реорганізована під час польської медичної реформи.

Досягнуто також домовленостей щодо довготривалого стажування декількох працівників апарату обласної ради в сеймику воєводства та налагодження контактів між ОТГ Рівненської області й гмінами Вармінсько-Мазурського воєводства.

Найбільш хвилюючим було відвідання школи, де дітей навчають українською мовою. Депутати облради передали навчальному закладу українські книги та пообіцяли подальшу підтримку, в тому числі організувати стажування вчителів у комунальному закладі обласної ради – Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Інформує прес-служба Рівненської обласної ради.

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp