3°

Депутатка Рівненської міської ради: турбо-кільце на Дубенській перестало бути «турбо»

Чинна депутатка Рівненської міськради та голова ради громадської організації «Інститут податкових реформ» Олена Хотенко на своїй сторінці у Facebook розмістила допис, у якому пише, що у Рівному замість турбо-кільця буде звичайна розв’язка.

«Саме ж турбо-кільце стало турбофейком. Буде звичайна розв’язка, хоча за проєктом було “турбо”. І платили, як за “турбо” майже мільйон доларів – 26 мільйонів гривень», – пише пані Хотенко.

Далі депутатка пише про те, що на її запит мер Рівного Олександр Третяк відповів «шифровкою в стилі “я не я і хата не моя”».

«На мій запит щодо цього фінансово-дорожнього трешу, наш чарівний селфі-мер відповів шифровкою в стилі “я не я і хата не моя”. Ні слова – скільки платили і куди булькнуло “турбо”. Пропоную рівнянам теж закидати цей секретний клуб “казнапилів” власними запитами. Гроші ж марнують наші з вами – платників податків. До речі грошей поменшає, бо через публічний булінг Рівнеазоту невідомо точно, скільки місто втратить. Різні джерела кажуть про 5-50 млн грн. Сам Третяк “плаває” в цифрах, називаючи щоразу різні суми».

Далі вона згадує зарплату Третяка, який є лідером за розміром премії та матеріальної допомоги серед міських голів України. Нагадаємо, що міський голова Рівного за розміром зарплати (611 455 гривень за 8 місяців 2021 року) зайняв 6 місце, обійшовши Бориса Філатова (Дніпро), Віталія Кличка (Київ) та Генадія Труханова (Одеса).

«І де команда мера? Зачаїлася в лопухах? Шановні, вигрібайте, що накоїли! Нам не по кишені нова бюджетна діра. Може тому безвісти зникають турбо-розв’язки? Хоча, навіщо меру й оточенню напружуватись? Такі зашквари на зарплати їм не тиснуть. Може хто не знає, але ми втерли носа Києву. Третяк обскакав у зарплаті Кличка. І не лише його, а ще мерів вісімнадцяти обласних центрів. Здобули. Наша громада може й не проти платити Третяку 418 000 грн на рік. Але де ЯКІСНА робота? Нахіба нам ці зимові затори, ці показові фейсбук-лупцювання підприємств, ця секретність розтрат грошей громади. Я депутатка Рівнеради й не можу вибити цю інформацію… Що казати про людей за межами міськради?».