16°

Депутатка “Слуги народу”: Мого чоловіка затримали через мої голосування

Джерело: Українська правда

Народна депутатка від “Слуги народу” Анна Скороход звинувачує владу у затриманні свого чоловіка Олексія Алякіна через її голосування всупереч позиції фракції, а її голова фракції звинуватив у пропонуванні хабарів.

Сьогодні за мої політичні уподобання, мої політичні бачення і за те, що я не голосувала так, як мені вказувала фракція, за дорученням одного з замів (голови) Адміністрації президента, одного з замів генерального прокурора Касько… мого чоловіка було затримано незаконно, – заявила Скороход з трибуни Верховної Ради.

Підставою стали мої голосування в залі, відстоювання державної власності ГТС, а також червона кнопка проти відкриття ринку землі, – стверджує вона.

Скороход додала:

Рішення про затримання незаконне. Підставою став запит Російської Федерації 2017 року. До цього ніяких не було питань, а тут після червоної кнопки іде затримання мого чоловіка.

Я зараз звертаюся особисто до президента, ДБР та інших правоохоронних органів з проханням зупинити свавілля, яке ви робите, – сказала вона.

Скороход заявила, що коли під час виборів вони підтримували Володимира Зеленського, “ніхто не думав, що потім нас будуть ламати через коліно і діяти тими методами, які зараз роблять”.

Ще раз прошу президента Володимира Зеленського зробити доручення правоохоронним органам та припинити свавілля й тиск на мене та мою сім’ю, – підсумувала вона.

"Мого чоловiка затримали за голосування проти ринку землi", депутат "Слуги Народа"

Опубліковано Yan Dobronosov Четвер, 14 листопада 2019 р.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив після цього:

Шановні колеги, давайте будемо речі називати своїми іменами. Якщо ви зараз зайдете в Google і цивільного чоловіка пані Скороход загуглите просто – ви все зрозумієте. Ми як політична партія до цього не маємо жодного відношення. Ми зараз не знаємо, в чому справа (з Алякіним – ред.).

Але те, що пані Скороход неодноразово зверталася до народних депутатів і пропонувала грошову матеріальну допомогу – це є факт, – заявив Арахамія.

Ірина Геращенко з “Європейської солідарності” заявила: “Ми вимагаємо створити ТСК з питання тиску на народного депутата і її родину”,

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко звернулася до команди партії “Слуга народу”:

Це велика мужність – пробачати людям їхню чесну позицію. Якщо зараз ви не станете на захист однієї вагітної жінки та її родини, коли арештували її чоловіка за те, що вона вчора проголосувала проти ринку землі – якщо ви не захистите, навряд чи хтось захистить.

“Українська правда” звернулась по коментар до заступника генерального прокурора Віталій Каська. Він ані підтвердив, ані спростував інформацію про затримання Алякіна і сказав, що її прокоментує відомство.